x

15 adet İnstax Mini Baskı

Ürün Kodu : İnstax Mini
49,90 TL /Adet
Biz sana balık tutmayı öğretmeyeceğiz, direk balığın kendisini vereceğiz! Şu şeker gibi görünen İnstax makinelerinden yoksa ve bakıp bakıp iç geçiriyorsan, makinenin yaptığı baskının tıpkısının aynısı bizde var, çünkü bizim İnstax makinemiz var! Yok aslında, meslek sırrı, üzümünü ye, bağını sorma! 😉Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Fujifilm İnstax Mini Baskı

  Minik ve Sevimli İnstax Fotoğraf Baskıları Çok Hoşunuza Gidecek...


       FUJIFILM'in piyasaya sürmüş olduğu İnstax Mini anında fotoğraf baskı yapabilen fotoğraf makinelerini duymuşsunuzdur. Birçok insan bu makineleri ve baskısını çok beğeniyor ancak yüksek fiyatlı olmalarından dolayı satın alamıyor. Sadece makineyi satın almak da yetmiyor. Neredeyse makine kadar pahalı olan kartuşları da maliyeti çok fazla yükseltiyor.
       
  FOTObaskisepeti olarak sizler için İnstax Mini Baskının birebir aynısını üretmekteyiz. Tek yapman gereken fotoğraflarını bize yüklemek. Gerisini biz hallediyoruz. Ne kamera parası ne de kartuş :) Daha ne duruyorsun? Hemen sipariş ver!
  İnstax Mini Baskı.jpg (44 KB)
  Sıkça Sorulan Sorular
  İnstax Mini Baskı'nın ebatı 8.6 x 5.4 cm'dir.
   Fotoğraflarınız, sipariş vermiş olduğunuz baskı ebatına uygun boyutlarda değilse, baskı operatörlerimiz tarafından fotoğraflarınızın uygunluğuna göre kenarlarına beyaz boşluk bırakarak veya kırpılarak baskı yapılır.
   Standart Kalite Fotoğraf Baskısı FUJİFİLM Fujicolor Crystal Archive SUPREME Digital fotoğraf kağıdı kullanılarak basılmaktadır.(Premium Fotoğraf Kağıdı)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.