x

Beyaz Kenarlı Kare Fotoğraf Baskısı

Ürün Kodu : Beyaz Kenarlı Kare
1,75 TL /Adet
Mutlu giden ilişki itemidir beyaz kenarlı fotoğraf baskısı! Sokaktaki tüm mutlu çiftlerin sırrı, beyaz kenarlı fotoğraf baskısı yaptırmak, bize güven, bi bildiğimiz var! Bunu hediye etmeyen sevgili görevini tamamlamamış sayılıyor, haberin olsun! 😋Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Eskiden Tüm Fotoğrafların Beyaz Kenarlı Basıldığını Biliyor Muydunuz? 

  Nostaljiyi FOTObaskisepeti ile yaşayın!

       Beyaz Kenarlı Kare Fotoğraf Baskısı aslında yeni bir baskı türü değildir. Banyolu sistem fotoğraf baskı yönteminin keşfinden sonra, uzun bir süre fotoğraf baskıları kenarlara 0,5mm beyaz boşluk bırakılarak basılırdı. Zamanla bu gelenek son bularak beyaz kenarlar kalktı. FOTObaskisepeti olarak bu geleneği devam ettirmek istiyoruz ve beyaz kenarlı kare fotoğraf baskısını sizlere sunuyoruz. 5x5cm, 10x10cm, 15x15cm, 20x20cm, ve 25x25cm olmak üzere 5 farklı ebat seçeneği sunmaktayız. Beyaz kenarların boyutu her baskı ebatında aynı olup 4 kenara 0,5mm kalınlığında beyazlık verilerek baskı yapılmaktadır. Görsel olarak tam sayfa fotoğraf baskısından daha şık durmakla birlikte fotoğraflarınıza nostaljik bir hava katmaktadır.
  beyaz kenarlı kare baskı altjpg.jpg (67 KB) Sıkça Sorulan Sorular
   Saat 14:00'e kadar bize ulaşan siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyoruz.
  • Beyaz Kenarlı Kare Fotoğraf Baskısı, Premium Kalite Kağıt kullanılarak basılmaktadır.
   Beyaz Kenarlı Kare Fotoğraf Baskısı'nda Parlak Baskı seçeneğinin olmama sebebi; Premium Kalite Fotoğraf kağıdı kullanılarak basılmasıdır. Parlak Baskı seçeneği sadece Standart Kalite Fotoğraf Baskısında mevcuttur. 
   Fotoğraflarınız, sipariş vermiş olduğunuz baskı ebatına uygun boyutlarda değilse, baskı operatörlerimiz tarafından fotoğraflarınızın uygunluğuna göre kenarlarına beyaz boşluk bırakarak veya kırpılarak baskı yapılır.
   Beyaz Kenarlı Kare Fotoğraf Baskısı, FUJİFİLM Fujicolor Crystal Archive SUPREME Digital fotoğraf kağıdı kullanılarak basılmaktadır. (Premium Kalite Fotoğraf Kağıdı)
   Gizliliğinizi önemsiyoruz. Sisteme yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınız, siparişiniz teslim edildikten 12 saat sonra otomatik olarak silinmektedir. Fotoğraflarınız bizimle güvende!T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.