x

Fotoğraf Çerçevesi Çeşitleri

Fotoğraf çerçeveleri uzun yıllardır evlerimizde vazgeçilmez bir dekorasyon eşyasıdır. En güzel hatıralarımızı saklamak ve korumakla görevlidirler. Şimdiye kadar ki gördüğünüz tüm çerçeveler standart 4 köşe çerçevelerdi ancak FOTObaskisepeti.com olarak bu durumu değiştirmeye kararlıyız. Kişiye özel fotoğraf çerçeveleri sayesinde standart dışına çıkarak çerçeve üzerine isminiz ve özel tarihiniz gibi bilgileri kazıyabiliyoruz. Böylece çerçeveleriniz de en az fotoğraflarınız kadar özel oluyor!

 

Ahşap Tablo Nedir?

Ahşap tablo; Çeşitli tasarımların UltraViyole boyama sistemi ile sıkıştırılmış ahşap (MDF) üzerine boyanmış genelde set halinde 3-10 parçadan oluşan evinize renk katmak amacı ile üretilen dekoratif ürünlerdir. Tablo seti olarak da bilinir.

 

Ahşap Kutu Ne İşe Yarar?

Fotoğraf saklama kutusu olarka da bilinirler ve fotoğraflarınızı güvenli bir şekilde saklamanıza yarayan özel tasarlanmış kutulardır. Bir çok kişi takı kutusu olarak da kullanmaktadır.

 

Kişiye Özel Duvar Saati Fiyatları

Her evin vazgeçilmezidir duvar saatleri. Genellikle promosyon olarak dağıtılan, içerisinde marka ve logo barındıran saatleri asarız duvarlarımıza. FOTObaskisepeti.com aracılığı ile bu durumu değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızdan oluşan size özel bir saat ile evinize renk katabilir veya bir dostunuza çok özel bir hediye olarak verebilirsiniz. 25TL’ye bile kişiye özel duvar saati yaptırmak mümkündür.

 

Kişiye Özel Takvim Yaptırmak

Herkesin evinde bir takvim vardır elbet. Yıllar geçtikçe yeni bir tanesinin evimize girdiği takvimleri sizlere özel hale getiriyoruz. İster kendi evinize ister bir arkadaşınıza kolaylıkla hediye edebileceğiniz çok hoş dekoratif ürünlerdir.

 

İsimli Kapı Süsü Fiyatları

Son zamanların modası kişiye özel kapı süsleri. Genelde özel günlerde kullanılmak üzere üretilen dekorasyon ürünleridir. Doğum günü partileri, yenidoğan süslemeleri, nişan gibi organizasyonlarda tercih edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.