x

Desenli Ahşap Sök-Tak MİNİ Çerçeveler

Ürün Kodu : T1032
15,90 TL /Adet
23 adet desen seçeneği ile 10x10cm boyutunda sök-tak MİNİ çerçeveler artık çok daha renkli!Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez tamamlayıcısı, asırlardır anılarımızı özenle saklayan ve evlerimize ayrı bir hava katan çerçeveler artık yenilendi.

  Evlerimizde ki boş duvarları değerlendirmek artık çok daha keyifli olacak. Sök-tak yeni nesil çerçeveler ile kendi tasarımlarınızı oluşturabilir, sıkıldığınızda duvarınızda hiç zarar bırakmadan başka duvarınıza takabilirsiniz.

  Çerçeveleriniz, içerisinde fotoğrafları ile kullanıma hazır şekilde kargolanmaktadır.

  Nasıl Kullanılır?

  1-  Sök-tak Çerçeveler 'in arkasında kendiliğinden yapışan Özel bir çift taraflı bant bulunmaktadır. Bu bandın uzerindeki koruyucuyu çıkartarak duvara yapıştırın.

  2- Sök-tak Çerçeve 'nin arkasında özel bir bant olduğu için çerçevenin yerini değiştirebilirsin. Söktak Çerçeveni çıkartırken alt taraftan yukarıya doğru kaldırman gerekmektedir.

  3- İstediğin kadar Sök-tak Çerçeve satın alarak duvarında efsaneler yaratabilir, özel bant sayesinde birçok kez yerini değiştirebilirsin.

  4- Eski, Boyası bozuk, Astar uygulanmamış duvarlar, ipeksi ve yağlı duvar kağıdı uygulanmış duvarlarda tutunma düşük olabilir veya duvarınıza ve/veya boyanıza zarar verme ihtimali vardır. Bu nedenle ilk denemenizi görünmeyen bir duvara uygulayınız. Dilerseniz, arkasındaki delik sayesinde Sök-tak Çerçeveler 'i tek bir çivi ile asabilirsiniz.

  5- Sök-tak Çerçeveler 21x21 cm. ve 8,5x8,5cm. olarak 2 farklı ebattadır. Ayrı ayrı tasarımlar yapabileceğiniz gibi, her 2 ebadı da karışık kullanabilirsiniz.

  Ürün boyutu : 10x10cm

  Ürünün Malzemesi: Sıkıştırılmış Ahşap

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.