x

Kişiye Özel Kanvas Tablo / Tuval Baskı Nedir?

Kanvas tablo, özel olarak üretilmiş 300 – 400gr aralığındaki %100 pamuklu tuval bezine su bazlı püskürtme sistemi ile basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir.

 

Kanvas Tablo Yapımında Kullanılan Ahşap Şase Nedir?

%100 doğal kurutulmuş 3cm kalınlığında kanvas tablolar için üretilmiş ahşap çıtalar ile oluşturulan çerçevelerdir. Özellikle kurutulmuş olması çok önemlidir ki, kurutulmamış yaş ahşap çıtalar zaman içerisinde esner ve formu bozulur. Piyasada ki çoğu tablo üreticisi 1cm kalınlığında çıta kullanıyor olsa da bizler hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyerek 3cm kalınlığında ahşap çıtalar kullanıyoruz.

 

Tuval Bezi Nedir?

Tuval bezi, fotoğraflarınızı üzerine bastığımız, kanvas tablolar için özel üretilen bir tür kumaştır. Tuval bezlerinin bir çok çeşidi vardır. Tamamen plastikten oluşan, polyester olan veya pamuklu çeşitleri vardır. FOTObaskisepeti.com ailesi olarak tüm kanvas tablolarımızın üretiminde %100 pamuklu tuval bezi kullanıyoruz.

 

Kanvas Tablo Dayanıklı Mıdır?

Kanvas tabloların dayanıklılığı, üretildiği malzemeye göre değişmektedir. Üretimde kullanılan ahşap şase, mürekkebin markası, tuval bezinin kalitesi gibi bir çok etken vardır. FOTObaskisepeti.com adresinden satın alacağınız herhangi bir kanvas tablonun üretiminde orijinal EPSON marka mürekkep kullanılmaktadır. Güneş ışığına direkt olarak maruz bırakmadığınız sürece uzun yıllar boyunca rengi solmaz, formunu kaybetmez.

 

Kanvas Tablo için Fotoğraf Yüklerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

En çok zorlandığımız konulardan bir tanesi de bu. Whatsapp, instagram, Facebook veya ekran görüntüsü olarak aldığın fotoğrafların çözünürlüğü düşük olur. Sen telefon ekranında fotoğrafı güzel görebilirsin ancak bizler o fotoğrafı belki 100 kat büyüterek kocaman tablolar haline getiriyoruz. Bu nedenle baskı kalitesi düşük olur. En iyi sonucu, fotoğrafın orjinalini bize gönderdiğin zaman alırsın. Orijinali derken? Örneğin telefonun ile çektiğin fotoğrafın hiç oynanmamış hali. Bir çok fotoğraf düzenleme uygulaması, fotoğrafını düzenlerken çok ufak ebatlarda kırpmaktadır.

 

Kanvas Tablo Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Kanvas Tablo üretim süreci maksimum 2 iş günüdür. İş yoğunluğumuza göre, sipariş verdiğin gün kargoya verilebilir.

Kanvas Tablo Nasıl Temizlenir?

Ürettiğimiz tüm kanvas tabloların üzerine “ Özel Solüsyon Uygulaması “ yapıyoruz. Bu sayede tablonuz hem uzun ömürlü oluyor ve nemli bir bez ile zarar vermeden temizleyebilmenize olanak sağlıyor.

 

Kanvas Tablo Kime Hediye Edilir?

Kanvas tablo neredeyse herkese hediye edilebilecek şık bir üründür. Sevgiliye hediye, anneye hediye, arkadaşa hediye, kankaya hediye, yıl dönümü hediyesi, yılbaşı hediyesi, olarak düşünebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.