x

Mini Fotoğraf Baskısı

Ürün Kodu : Mini Fotoğraf Baskısı
1,00 TL /Adet
Bir sevgi göstergesi olarak: Sevdiğinin fotoğrafını cüzdanda taşımak! Büyük vesikalıkları katlamana gerek yok, biz daha miniklerini yapabiliyoruz! Yüzlerce bastırıp duvarı kaplayan bile var, ne kadar seviyorsun göster bakalım!

Ürünün ebatı 5x7cm'dir.
Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Mini Fotoğraf Baskısı

  5x7cm Ebatında Şirin Fotoğraflarınız Olsun İstemez Misiniz?


       Fotoğraflarınız illa ki büyük ebatlarda olmak zorunda değil. Mini Fotoğraf Baskısı vesikalık fotoğraf ebatından azıcık daha büyüktür. Kafasında yeni bir dekorasyon fikri olan kişilerin sıklıkça tercih ettiği bu baskı türü ile yapabileceklerinizin sınırı hayal gücünüz ile eşdeğerdir. Dilersen cüzdanına sıkıştır dilersen odanın bir duvarını tamamen kapla, orasını sana bırakıyoruz :)

  Sıkça Sorulan Sorular
   Saat 15:00'e kadar bize ulaşan siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyoruz.
   Fotoğraflarınız, sipariş vermiş olduğunuz baskı ebatına uygun boyutlarda değilse, baskı operatörlerimiz tarafından fotoğraflarınızın uygunluğuna göre kenarlarına beyaz boşluk bırakarak veya kırpılarak baskı yapılır.
   Mini Fotoğraf Baskısı FUJİFİLM Fujicolor Crystal Archive SUPREME Digital fotoğraf kağıdı kullanılarak basılmaktadır. (Premium Fotoğraf Kağıdı)
   Gizliliğinizi önemsiyoruz. Sisteme yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınız, siparişiniz teslim edildikten 12 saat sonra otomatik olarak silinmektedir. Fotoğraflarınız bizimle güvende!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.