x

Nubuk Anı Defteri (Mini Boy)

Ürün Kodu : T421
104,90 TL /Adet
Cüzdanda vesikalık taşıyanlardan sonra çıtayı arşa yükseltip çantasında anılarını taşıyanlar için mini boy anı defteri!Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


Nubuk renk seçimi yapınız.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Nubuk Anı Defteri (Mini Boy)

  Birinci Sınıf Döşemelik Nubuk Kumaş Kaplı Mini Boy El Yapımı Anı Defteri

       Bu defteri piyasadaki çin malı karton defterler ile karıştırmayın. Sizler için dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz 20 yaprak (40 sayfa)'lık Anı Defteri tasarladık. Dışını profesyonel düğün albümlerini ürettiğimiz birinci sınıf döşemelik açık kahverengi nubuk kumaş ile kapladık. %100 el işçiliği ile üretilen Anı Defteri'nizin üzerine ürün fotoğraflarında da görüldüğü gibi isimlerinizi lazer kazıma yöntemi ile yazıyoruz. Lazer Kazıma yöntemi kalıcı bir yöntemdir ve kesinlikle silinme veya bozulma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Hiçbir Anı Defteri stok ürünü değildir, sizin vermiş olduğunuz isim-fotoğraf gibi bilgiler kullanılarak sıfırdan size özel olarak üretilir.

  Hepsi bu kadar mı? Tabii ki değil; 
       Anı Defteri siparişiniz ile birlikte hediye olarak 1 set yapışkanlı fotoğraf kenarlıkları gönderiyoruz. 20 adet mavi, 20 adet turuncu, 20 adet gri, 20 adet bordo,20 adet yeşil ve 40 adet şeffaf olmak üzere toplam 120 adet fotoğraf kenarlıkları ile fotoğraf baskılarınızı dilediğiniz sayfaya istediğiniz şekilde sabitleyerek tasarlayabileceksiniz.

  Fotoğrafları anı defterine yerleştirdik, e yazı yazmayacak mıyız? Defter bu sonuçta değil mi? 
       
  Kesinlikle haklısınız. Fotoğrafların altına, üstüne, kenarına neresine istersen yazı yazabilmen için 1 adet beyaz yazan jel kalem hediye ediyoruz. Belki bi kalp çizersin belki de bir şiir yazarsın artık orası senin zevkine kalmış :)


  NubukKartela.jpg (65 KB)
  Ürünün Teknik Bilgileri
  Sayfa Boyutları:  
  En: 14,5cm / Boy: 14,5cm (Açık Kahverengi Kraft Kağıt)
  Kapak Boyutları:  
  En: 15cm / Boy 15cm / Sırt: 3cm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.