Nubuk Anı Defteri (Orta Boy)

Ürün Kodu : AD-Yatay-NB03
129,90 TL
Siparişin en geç 26.10.2020'de kargoya teslim edilir.
Nedir bu ürün? Özet geç; Birinci sınıf döşemelik açık kahverengi nubuk kumaş kaplı el yapımı anı defteri. Yanında 240 adet renkli yapışkanlı fotoğraf kenarlığı ve 2 adet beyaz yazan jel kalem hediyemiz!
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Nubuk Anı Defteri (Orta Boy) 

  Birinci Sınıf Döşemelik Açık Kahverengi Nubuk Kumaş Kaplı El Yapımı Anı Defteri

       Bu defteri piyasadaki çin malı karton defterler ile karıştırmayın. Sizler için dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz 20 yaprak (40 sayfa)'lık Anı Defteri tasarladık. Dışını profesyonel düğün albümlerini ürettiğimiz birinci sınıf döşemelik nubuk kumaş ile kapladık. %100 el işçiliği ile üretilen Anı Defteri'nizin üzerine ürün fotoğraflarında da görüldüğü gibi şık 2 adet yaprak motifi ve sizin belirtmiş olduğunuz isim-tarihi Lazer Kazıma yöntemi ile yazıyoruz. Lazer Kazıma yöntemi kalıcı bir yöntemdir ve kesinlikle silinme veya bozulma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Hiçbir Anı Defteri stok ürünü değildir, sizin vermiş olduğunuz isim-tarih gibi bilgiler kullanılarak sıfırdan size özel olarak üretilir.

  Hepsi bu kadar mı? Tabii ki değil; 
       Anı Defteri siparişiniz ile birlikte hediye olarak 2 set yapışkanlı fotoğraf kenarlıkları gönderiyoruz. 40 adet mavi, 40 adet turuncu, 40 adet gri, 40 adet bordo,40 adet yeşil ve 40 adet şeffaf olmak üzere toplam 240 adet fotoğraf kenarlıkları ile fotoğraf baskılarınızı dilediğiniz sayfaya istediğiniz şekilde sabitleyerek tasarlayabileceksiniz.

  Fotoğrafları anı defterine yerleştirdik, e yazı yazmayacak mıyız? Defter bu sonuçta değil mi? 
       
  Kesinlikle haklısınız. Fotoğrafların altına, üstüne, kenarına neresine istersen yazı yazabilmen için 2 adet beyaz yazan jel kalem hediye ediyoruz. Belki bi kalp çizersin belki de bir şiir yazarsın artık orası senin zevkine kalmış :)

  Bitti mi? HAYIR;
  Anı defteri kategorisinden herhangi bir ürün satın aldığınızda, Fotoğraf Baskı kategorisindeki tüm ürünler %20 İNDİRİMLİ! 


  anı defteri detay.JPG (22 KB)
  Ürünün Teknik Bilgileri
  Sayfa Boyutları:  
  En: 27,5cm / Boy: 19,5cm
  Kapak Boyutları:  
  En: 28,5cm / Boy 20cm / Sırt: 3cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.