x

Anı Çerçevesi Nedir?

Fotoğraflarınızı sergilemenin en modern ve en şık yoludur! Foto baskılarınızı mini mandallar ile çerçeve üzerine sabitlenmiş hasır iplere dizerek dekore edersiniz. Öylesine şık bir üründür ki evinizde nereye koyarsanız koyun ilgi odağı olmayı başaracaktır.

 

Anı Çerçevesi Modelleri

Zevkinize göre tercih edebileceğiniz bir çok anı çerçevesi modeli vardır. Bunlardan bazıları, ışıklı anı çerçevesi, eskitme ahşap anı çerçevesi, üzerine yazı kazınabilen anı çemberi gibi değişik modelleri mevcuttur.

 

Sevgiliye Defter Hazırlama

Onunla geçirdiğin her an özel biliyoruz. Birlikte geçirdiğiniz güzel günlerden oluşan bir defter hazırlamak istiyorsan doğru yoldasın demektir. Bu güzel amaca hizmet edebilecek süper kalitede el yapımı anı defterleri FOTObaskisepeti.com’da! Sevgiliye hediye edilen anı defteri ilişki süresini uzatıyormuş bizden duymuş olma J

 

Bebek Anı Defteri

Şüphesiz ki anı defterleri en çok bebekler için kullanılıyor. Bebeğiniz her geçen gün daha da büyürken her anını kayıt etmek istemenizi anlıyoruz. Bunun için erkek bebek anı defteri ve kız bebek anı defteri üretiyoruz. Üretmiş olduğumuz anı defterlerinin kalitesine öylesine güveniyoruz ki bebeğiniz 30 yaşına geldiğinde bile bozulmadan durabileceğinin garantisini veriyoruz!

 

Anı Defteri Nedir?

Fotoğraf baskılarınızı illa ki albümler de saklamanız gerekmez. Bunun en iyi yollarından bir tanesi Anı Defteri 'dir. Hem günlük gibidir hem de albüm. Fotoğraflarınızı içerisine yanında gönderdiğimiz yapışkan setleri ile dilediğiniz gibi yapıştırabilir ve yine yanında gönderdiğimiz beyaz jel kalem ile yazı yazabilirsiniz. Sevgili anı defteri, bebek anı defteri, anneye hediye anı defteri gibi birçok çeşidi mevcuttur.

 

Fotoğraf Mandalı Nedir?

Fotoğraf baskılarınızı çekmecelerde saklamak zorunda olmadığınızın bir kanıtı gibidir fotoğraf mandalları. Bildiğimiz çamaşır mandallarından çok daha ufak ve sevimlidirler. Kırmızı mandal, yeşil mandal, uğur böcekli mandal, mavi mandal, mini mandal gibi bir çok çeşidi vardır. Genellikle gerilmiş hasır ipler üzerine fotoğraflarınızı tutturarak evinizi dekore etmenize yararlar.

 

Peri Led Işık Fiyatları

Peri led ile dekorasyon yapmak son zamanların sevilen modası haline geldi. Böylesine şık bir dekor için gayet uygun fiyatları olan peri led’ler 29,90tl’ye 25 adet mandal ile birlikte FOTObaskisepeti.com’da!

 

Fotoğraf Yapıştırma Bantları

Fotoğraf baskılarınızı istediğiniz yere yapıştırmanızı sağlayan rengarenk yapışkanlı stickerlardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.