x

Polaroid (Pola) Baskı

Ürün Kodu : Polaroid Baskı
2,00 TL /Adet
Yılların eskitemediği Polaroid fotoğraf makinelerinden çıkan baskının birebir aynısı. Piyasada ismi PolaKart olarak bilinse de biz KART baskı yapmadığımız için ismi Polaroid fotoğraf baskısıdır. 10x12cm ebatındadır. Premium kalite fotoğraf kağıdına baskı yapılır. Karton üzerine baskı yapılan mürekkepli matbaa baskıları ile karıştırmayın. Gerçek fotoğraf baskısıdır. FUJIFILM kağıt, banyo ve ekipmanları kullanılmaktadır.Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Yılların Eskitemediği Fotoğraf Baskısı; Polaroid

  Eski günleri hangimiz özlemiyoruz ki?       Özlemle andığımız günlerden geriye kalan en canlı hatıralar, her zaman fotoğraflar olmuştur. Fotoğrafların dijital ortamlarda saklandığı günümüzde,fotoğraf baskısının değeri maalesef unutulmaya başlandı. Sizlere bu değeri unutturmamak için; doğru koşullarda saklandığında 100 seneden fazla ömrü olan polaroid baskıyı tekrardan geri getirdik!

       İstediğin fotoğrafları hızlıca sisteme yükle, kolayca ödemeni yap ve siparişini gönder. Tecrübeli ekibimiz gönderdiğin fotoğrafları polaroid şablonuna özenle yerleştirsin, baskısını yapsın ve aynı gün kargoya versin. Size de nostalji'yi yaşamak kalsın!

  polaroid baskı pola baskı.jpg (78 KB)Sıkça Sorulan Sorular
  Plaoroid baskının ebatı 10x12cm'dir
   Saat 14:00'e kadar bize ulaşan siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

   Fotoğraflarınız, sipariş vermiş olduğunuz baskı ebatına uygun boyutlarda değilse, baskı operatörlerimiz tarafından fotoğraflarınızın uygunluğuna göre kenarlarına beyaz boşluk bırakarak veya kırpılarak baskı yapılır.
   Polaroid Baskı, FUJİFİLM Fujicolor Crystal Archive SUPREME Digital fotoğraf kağıdı kullanılarak basılmaktadır. (Premium Fotoğraf Kağıdı)
   Gizliliğinizi önemsiyoruz. Sisteme yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınız, siparişiniz teslim edildikten 12 saat sonra otomatik olarak silinmektedir. Fotoğraflarınız bizimle güvende!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.