x

Premium Kalite Fotoğraf Baskısı

Ürün Kodu : Premium Baskı
1,95 TL /Adet
Geleneksel banyolu sistem premium kalite fotoğraf baskısı. Karton üzerine baskı yapılan mürekkepli matbaa baskıları ile karıştırmayın. Gerçek fotoğraf baskısıdır. FUJIFILM kağıt, banyo ve ekipmanları kullanılmaktadır.Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


Baskı ebatını seçiniz.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Fotoğraf Bastırmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı. 

  Fotoğraflarınızı Telefona Hapsetmeyin! Bize Gönderin Kapınıza Kadar Gelsin.

       Kendinize veya sevdiklerinize; evinizden, işyerinizden, ofisinizden hatta yolculuk yaparken bile kolayca fotoğraflarınızı yükleyebilir ve hızlı bir şekilde online fotoğraf baskı siparişi verebilirsiniz. Tatil fotoğrafları'nıza, düğün fotoğrafları, nişan fotoğrafları, doğum günü fotoğrafları veya sevdiklerinizle çekildiğiniz tüm fotoğraflara bizim aracılığımızla hayat verebilirsiniz.
  Unutmayın ki, fotoğraflarınız dijital ortamda her an silinebilir, kaybolabilir veya istemediğiniz kişilerin eline geçebilir. Fotoğraf baskısı yaptırmak bütün bu sorunlardan kurtulmanıza ve en güzel anlarınızı gelecek nesillere miras bırakmanızı sağlar.blogfotobaskibanner.jpg (77 KB)
       Standart Kalite Fotoğraf Baskısı, geleneksel olarak uzun yıllardır kullanılan fotoğraf kağıdı türü ile baskı yapılma şeklidir. 36'lık film TAB ettirdiğiniz zamanları hatırlıyor musunuz? İşte o zaman fotoğraflarınızı çıkarttığınızda birebir aynı fotoğraf kağıdını alıyordunuz. Annenizin o gözü gibi sakladığı fotoğraf albümünü açıp, herhangi bir fotoğrafın arkasına bakarsanız FUJIFILM damgasını görebilirsiniz. Şunu unutmayın ki, banyolu sistem fotoğraf baskısı mürekkepli baskı değildir. Fotoğraflarınız minilab(özel baskı makinesi) içerisinde lazer başlık yardımı ile pozlanır ve 3 farklı özel solüsyonlu banyodan geçerek dijital baskı haline gelirler. Renkli yazıcılardan(inkjet) çıkan fotoğraflar zaman içerisinde solar, bozulur ve renkleri uçup gider. Banyolu sistem fotoğraf baskısı ise güneş ve nemden uzak tutulduğu sürece 100 yıl ilk günkü gibi kalır. (bknz: annenizin gözü gibi sakladığı albümdeki fotoğraflar:) Dilerseniz buraya tıklayarak Standart Kalite Fotoğraf Baskısını inceleyebilirsiniz.

       Premium Kalite Fotoğraf Baskısı ile Standart Kalite Fotoğraf Baskısı arasındaki en belirgin fark, baskı esnasında kullanılan kağıtların arasında ki gramaj farkıdır. Premium Kalite Fotoğraf Kağıdı daha kalındır. Bu nedenle daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bunun dışında ise, Premium Kalite Fotoğraf Kağıdının renk başarımı ve kontrast oranı daha yüksektir. Bu nedenle Premium kalite fotoğraf kağıdına yaptırdığınız fotoğraf baskıları biraz daha pahalı olacak ama daha canlı gözükecektir. Özet olarak, FUJİFİLM tarafından daha kaliteli ve yüksek gramajlı olduğu için pahalıya satılan bu kağıt türünü, kaliteye ulaşabilmeniz adına sizlere sunmaktayız. Tercih sizin :)


  Sıkça Sorulan Sorular
  Saat 14:00'e kadar bize ulaşan siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyoruz.
  Fotoğraflarınız, sipariş vermiş olduğunuz baskı ebatına uygun boyutlarda değilse, baskı operatörlerimiz tarafından fotoğraflarınızın uygunluğuna göre kenarlarına beyaz boşluk bırakarak veya kırpılarak baskı yapılır.
   Premium Kalite Fotoğraf Baskısı FUJİFİLM Fujicolor Crystal Archive SUPREME Digital fotoğraf kağıdı kullanılarak basılmaktadır.
  Gizliliğinizi önemsiyoruz. Sisteme yüklemiş olduğunuz fotoğraflarınız, siparişiniz teslim edildikten 12 saat sonra otomatik olarak silinmektedir. Fotoğraflarınız bizimle güvende!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.