x

Süet Düğün-Nişan Albümü AP8

Ürün Kodu : T430
649,90 TL /Adet
Evliliğinde karizmasından asla taviz vermeyenlerin albümü süet olur! Bu süet öylesine kaliteli ve dokunma hissiyatı o kadar güzel ki, fotoğraflarınıza bakmak için albümünüze dokunulduğunda en bir 20 dakika albümü açamayacaklar, garantisi bizde!Detaylı açıklamayı okuyun 👈Tıkla


 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Süet Düğün-Nişan Albümü AP8

  Fotoğraf çekimi yaptırdınız ama albümünüz yok mu? O zaman doğru yerdesiniz...


       Günümüzde düğün-nişan yapamnın çok masraflı olduğu bilinen bir gerçek. Çoğu çift fotoğraf çekimi yaptırıyor ancak albüm yaptırmak ekstra bir maliyet olduğu için albümsüz paketleri tercih ediyorlar. Peki sizin de eşe dosta göstermeye ve en değerli anılarınızı saklamaya hakkınız yok mu? Elbette var. Üstelik Türkiye'nin kalite odaklı tek albüm üreticisi olan Alin Albüm ile ortak çalışmamız sayesinde en kaliteli albümü toptan fiyatına sahip olabilirsiniz.

       Peki bu albüm nasıl bir şey dediğinizi duyar gibiyim. Biraz ebatlardan söz edelim. Albüm kapalıyken 30x30cm, açtığınız zaman 30x60cm oluyor. Bunun sebebi albümlerimizin panoramik yapıda olması. Bu ne demek oluyor? Panoramik olmayan bir albümü açtığınız zaman, sizi sol ve sağ sayfa olmak üzere 2 ayrı sayfa karşılar. Panoramik albümlerde ise her sayfa yekpare, yani tek parçadır. Sayfa ortasından özel ekipmanlar ile kırılarak açılıp kapanması sağlanır. Bu tarz albümlere panoramik albüm denir. Peki ne gibi avantajı var? Öncelikle albümünüzün çok daha fazla sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlar. İkincisi ise tasarım güzelliğidir. Sayfaki fotoğraflar hiç ayrılmadan baştan başa devam eder.

       Albümün yanında birşey veriyor musunuz? Tabii ki. Bu albümü sipariş ettiğinizde, yanında gelin ve damadın ailelerine verilmek üzere aynı albümlerin birer ufak kopyaları da teslim edilir. Bu albümlere aile albümleri diyoruz. Aynı şekilde bu albümler de panoramiktir ve ölçüleri 15x15cm'dir. Açtığınız zaman 15x30cm olur.

       Bitti mi? Hayır... Albümünüzü güvenli bir şekilde saklayabilmeniz için özel keten torbalarda gönderiyoruz. Unutmayın ki; Albümünüzü güneş ve nemden uzak bir yerde muhafaza ettiğiniz sürece bir ömür boyu solmadan ve formu bozulmadan durabilir. Aksi takdirde albümünüzü ücretsiz yeniden üretme garantisi veriyoruz.

       Süreç nasıl ilerliyor? Çektirmiş olduğunuz fotoğrafların, fotoğrafçı tarafından size verilen orjinallerinden 30-40 adet fotoğrafınızı seçip bize gönderiyorsunuz. Ekibimiz fotoğraflar üzerinde gerekli işlemleri yaptıktan sonra kolaj tasarım şeklinde 10 albüm sayfası olacak şekilde tasarlıyorlar. Albümünüz en fazla 10 iş günü içerisinde atölyemizden çıkıyor ve kapınıza kadar ücretsiz kargo ile geliyor.

  NOT: Ufaltılmış veya whatsapp,facebook,instagram gibi mecralardan kaydedilmiş fotoğraflar sadece telefonunuzda kaliteli gözükür. Baskı yapmaya uygun olmayan düşük çözünürlüklü fotoğraflardır. İyi baskı kalitesi alabilmeniz için fotoğrafların, fotoğraf makinesinden çıktığı çözünürlükte bize ulaşması gerekir.

  Ürünün Teknik Bilgileri

  Sayfa Boyutları:  En: 60cm / Boy: 30cm
  Kapak Boyutları:  En: 62cm / Boy 62cm / Sırt: 3cm
  Sayfa Adedi:
  10 Sayfa
  Aile Albümleri Sayfa Boyutları: En 15cm / Boy: 15cm
  Aile Albümleri Kapak Boyutları: En 16,5cm / 16,5cm / Sırt: 3cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.