x

Fotoğraf Albümü Nedir?

Fotoğraf albümleri, bugünlerimizi yarın ki nesillere aktarmamıza sağlayan en büyük hatıra miraslarıdır. Fotoğraf çekmek zamanı durdurmak gibidir. Fotoğraflarınızı bastırarak albümlemek eskiden daha büyük önem taşıyan bir şeydi ancak günümüzde dijital çağın yaygınlaşması ile yavaş yavaş önemini kaybediyor. Oysa ki dijitalde sakladığınız fotoğraflarınız her an silinebilir, çalınabilir veya kaybolabilir. Fotoğraflarınızı bastırarak fotoğraf albümü haline getirmek ise ölümsüz bir çözümdür.

 

Fotoğraf Albümü Çeşitleri Nelerdir?

FOTObaskisepeti.com bünyesinde onlarca ceşit fotoğraf albümü bulmak mümkün. İsterseniz fotoğraf baskılarınızı içerisine yerleştirebileceğiniz 10x15 albümler, 13x18 albümler veya 15x21 albümler bulabilirsiniz. Daha detaylı bir şeyler arıyorum diyorsanız; Foto Kitap seçeneğini önerebiliriz. Fotoğraflarınızı bize gönderirsiniz, biz onlardan mükemmel bir kolaj tasarımı ile üstün kalite malzemeler kullanarak nesillerce saklayabileceğiniz profesyonel bir albüm haline getiririz. Bunların yanı sıra; Düğün albümü, nişan albümü, sünnet albümü gibi profesyonel çözümlerimiz de mevcuttur. Örneğin nişan fotoğrafı çektirdiniz ancak albüm satın almadınız diyelim. Hemen fotoğrafları bize gönderiyorsunuz, sizin için Türkiye’nin en kaliteli nişan albümünü kapınıza kadar gönderiyoruz.

 

Fotoğraf Albümü Hediye Edilir Mi?

Edilmez olur mu hiç? Sevgiline geçirdiğiniz güzel günlerden daha iyi bir hediye düşünemiyorum! Belki de bebeği 1 yaşına girmiş bir arkadaşına bebek albümü hediye edersin. İnsanlar en çok bebeklerinin fotoğraflarını bastırıyor biliyor muydunuz?

 

Albüm Fiyatları

Albüm fiyatları, albümün üretim malzemesinden, kaç sayfa olduğuna ve kaç fotoğraf kapasiteli olduğuna göre bir çok değişkene sahiptir. 100’lük fotoğraf albümlerimiz de mevcut 500’lük fotoğraf albümlerimiz de.Neredeyse her cebe uygun fotoğraf albümlerini FOTObaskisepeti.com’da bulabilirsiniz. 15TL’den 500TL’ye kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.