x

Foto Magnet (Resimli Magnet) Nedir?

 

Fotoğraflarınız öncelikle FUJIFILM gerçek fotoğraf kağıdına baskı yapılır. Arkasına birinci sınıf magnet malzemesi yapıştırılır. Böylece fotoğraflarınızı metal olan her yüzeye (buzdolabı vs.) kolayca sabitleyebilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır?

Saat 15:00’a kadar bize ulaşan siparişlerinizi jet hızıyla aynı gün kargoya veriyoruz. Normal şartlar altında ertesi gün elinize ulaşması gerekir ancak kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre bu durum değişmektedir ve maalesef bu durum için bizim elimizden gelen bir şey yoktur.

 

Bebek Magnetleri Nedir?

Bebeğinizin özel günleri için (doğum günü partisi, 1 yaş partisi, sünnet vs.) ister kendinize ister misafirlerinize dağıtmak üzere özel olarak hazırlanmış fotoğraflı magnet türüdür. Sitemizdeki tüm bebek magneti modelleri tarafmızca tasarlanmış olup başka yerde satışı yoktur.

 

Ahşap Magnet Nedir?

Sıkıştırılmış ahşap (MDF) üzerine UltraViyole boyama sistemi ile boyanmış özel tasarım magnetlerimize verdiğimiz isimdir. Özel günlerde dağıtılmak üzere fotoğraf baskılı magnet yerine daha özel birşeyler isteyen müşterilerimiz tarafından çokca tercih edilmektedir.

 

Resimli Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Resimli magnet yaptırmanın bir çok çeşidi mevcuttur. Fotoğraf baskısı ebatlarında 10x15 magnet, 13x18 magnet, 15x21 magnet gşbş sade magnetler de yaptırabilirsiniz, özel tasarlanmış kişiye özel magnetler de. Bunlardan en çok tercih edileni ise Polaroid Magnet’lerdir. Erkek bebek magnetleri ve kız bebek magnetleri de müşterilerimiz tarafından çokca tercih edilmektedir.

 

Fotoğraf Baskılı Magnetler Hangi Fotoğraf Kağıdına Basılıyor?

FOTObaskisepeti.com bünyesindeki “Standart Kalite Fotoğraf Baskısı” hariç tüm fotoğraf baskıları (Polaroid, İnstax, Beyaz Kenarlı Fotoğraf Baskısı, Kare Fotoğraf Baskısı vs.) Premium kalite fotoğraf kağıdına yani SUPREME kağıda basılmaktadır. Kalite tesadüf değildir ;)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.